Pleťové ošetření

Face Fit 

Expresní a efektivní ošetření. Ideální příležitost jak si vyzkoušet produkty na vlastní kůži.

Vhodné pro speciální událost, sezónní péči nebo rychlé zdokonalení pleti.

Možnost jak vyzkoušet nejnovější produkty.

Cena: 350,-Kč

ProSkin 30'

ProSkin 30 je personalizované, 30 - ti minutové ošetření zaměřené na nejvýznamnější problém pleti klienta, provedené v přijatelném časovém rozmezí.

Tato služba je nezbytná pro klienty, kteří chtějí dopřát své pleti zvláštní pozornost, avšak nemají moc času nazbyt nebo chtějí řešit specifický problém pleti.

Každé ošetření začíná dvojím čištěním Dermalogica a analýzou pleti Face Mapping, po nichž následuje klíčový modul pro ošetření nejvýznamnějšího problému pleti klienta. Ošetření je zakončeno aplikací produktů pro zdravím zářící pleť za všech okolností.

Cena: 900,-Kč

ProSkin 60'

ProSkin 60 je personalizované, 60 - ti minutové ošetření Dermalogica, které vezme klienta na cestu za dokonalou, zdravě vypadající pletí.

Služba je ideální pro klienty, kteří nepospíchají a přejí si komplexní personalizovaný zážitek, který řeší všechny jejich potíže s pletí. ProSkin 60 vám umožní prožít senzorický zážitek umocňující odpočinek a relaxaci.

Každé ošetření začíná dvojím čištěním Dermalogica a analýzou pleti Face Mapping, po nichž následují čtyři vybrané klíčové moduly a ošetření v závislosti na tom, co vyžaduje pleť klienta. Ošetření je zakončeno aplikací produktů Dermalogica pro zdravím zářící pleť za všech okolností.

Cena: 1800,-Kč